PRODUKTY — INFOBUS

Tisk stránky    Návrat zpět   

InfoBus - uživatelský software

InfoBus je informační systém sloužící k zobrazování údajů o pravidelných odjezdech autobusů podle aktuálního času na informačních panelech LCD-TFT, panelech s technologií LED diod nebo na interaktivním panelu EZOP s možností vyhledávání spojů. Panely je možno navíc doplnit elektronickým reproduktorovým modulem zajišťující zvukové hlášení aktuálních odjezdů autobusů pro nevidomé občany.

Informační systém je plně automatický, založený na komunikaci řídícího počítače s informačními panely. Informace o odjezdech jsou čerpány z databáze uložené v řídícím počítači/serveru a jsou automaticky aktualizovány, přičemž na prvním řádku je vždy zobrazena nejbližší linka v čase.

Systém umožňuje obsluze operativně reagovat na momentální změny v dopravní situaci možností vstupu do systému skrze aplikaci InfoBus a vypsáním aktuálních informací formou běžícího textu na posledním běžícím řádku odjezdového panelu. Na LCD panelu je možno zobrazit i reklamy formou videa.

Systém je možné doplnit o vazbu na globální poziční systém GPS. Vybavením jednotlivých vozů jednotkami GPS je pak možné zobrazovat čas odjezdu v závislosti na aktuální pozici autobusu.

Fotogalerie:   Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí detail v plné velikosti
 
Panel s technologií LED diod Panel s technologií LED diod Panel s technologií LCD-TFT Interaktivní panel EZOP

Tisk stránky    Návrat zpět   

Produkce firmy


Zabezpečovací zařízení


Informační zařízení


Diagnostická zařízení