PRODUKTY — REGIOINFO

Tisk stránky    Návrat zpět   

RegioInfo - informační a prezentační kiosek

RegioInfo kiosek je informační zařízení, které umožňuje jak prezentaci multimediálních komerčních i nekomerčních spotů, tak i přístup na vybrané internetové stránky. Kiosek je spojením interaktivního ovládacího kiosku a pasivního prezentačního displeje a je ho možné instalovat jak do interiérů, tak do venkovního prostředí..

Zařízení je možno vyrobit v různých konstrukčních variantách dle představy zákazníka. Displeje se používají LCD-TFT různých velikostí, k vyhledávání informací v kiosku může být použita klávesnice, trackball, dotykový display, …, navíc je možno do zařízení instalovat reproduktory pro akustickou prezentaci nebo Bluetooth rozhraní k zasílání vybraných informací do mobilních telefonů.

V čase, kdy v kiosku nikdo nevyhledává informace, přehrává aplikace Ki-Wi player reklamní spoty nebo informační sdělení (turistická, kulturní, geografická, …). Jakmile někdo přijde a začne vyhledávat informace, pak se zobrazí uživatelské rozhraní aplikace Ki-Wi Kiosk, která umožňuje přístup na vybrané internetové stránky (města, regionu, turistické informace, počasí, dopravní spoje, atd.).

Do RegioInfo kiosku je možné pro podporu turismu implementovat interaktivní Google mapu s vyznačením turistických míst, 3D vizualizací budov ve městě, navigací k významným objektům nebo virtuální prohlídkou města.

Fotogalerie:   Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí detail v plné velikosti
 
Provedení RegioInfo kiosku v České Třebové Ukázka vstupní obrazovky aplikace Ki-Wi Kiosk Ukázka Google mapy Česká Třebová s označením turistických míst Ukázka Google Earth mapy s 3D vizualizací budov

Tisk stránky    Návrat zpět   

Produkce firmy


Zabezpečovací zařízení


Informační zařízení


Diagnostická zařízení