PRODUKTY — STARCAM

Tisk stránky    Návrat zpět   

STARCAM - čtení čísel vozidel

Zařízení je určeno pro snímání identifikačního označení železničních vozidel za účelem evidence jejich průjezdu určitým místem na trati. Na základě toho je možné ke konkrétnímu železničnímu vozidlu přiřadit např. diagnostické informace získané z indikátorů horkoběžnosti, indikátorů plochých kol nebo vážících systémů.

StarCam pracuje tak, že osvětlovací modul soustřeďuje světelný tok do tenkého pruhu nasměrovaného na stěnu projíždějícího železničního vozidla a současně je tento prostor snímán řádkovou kamerou. Počítač umístěný v traťovém domku po získání informace o rychlosti železničního vozidla z kolejového snímače provede softwarové vyhodnocení získaných snímků a vytvoří výstupní soubor se soupisem identifikačních čísel vozidel v pořadí, které se shoduje s pořadím vozidel ve vlakové soupravě. Zařízení je určeno pro rychlosti 30 až 160 km/h.

Fotogalerie:   Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí detail v plné velikosti
 
Zařízení StarCam snímající identifikační označení vozů Zařízení StarCam snímající identifikační označení vozů Zařízení StarCam - počítač v traťovém domku Zařízení StarCam a traťový domek

Tisk stránky    Návrat zpět   

Produkce firmy


Zabezpečovací zařízení


Informační zařízení


Diagnostická zařízení